چرا یراق مهم است؟؟
با کمی دقت به اطرافتان نگاه کنید؛به طور ملموسی بین یراق آلات زندگی میکنیم،از کابینت ها،کمدها،کشوها گرفته تا درب و پنجره ها ….
طبیعی است یراق آلات مصرفی هرچقدر کیفیت بالاتری داشته باشد راحتی و آسایش بیشتری را فراهم میآورد،کیفیت بالای یراق آلات دفعات خرابی آن را به مراتب کاهش میدهد و طول عمر استفاده از کالا را بالا می برد.
مواردی که گفته شد بخشی از دلایلی است که باید برای این مورد هزینه بیشتری کنیم تا با خیال راحت از محصول استفاده کنیم.
ما در مجموعه حکمت با وسواسی که در زمینه انتخاب یراق داشتیم سالها خودمان یراق مصرفی را تولید میکردیم و تجربه شیرین و موفقی بود.البته به دلیل تمرکز روی طراحی و تولید پروفیل آلومینیوم از یراق آلات مختلفی با برندهای معتبر دنیا را بررسی کرده و در حال حاضر به خواست مشتری ازبرند ROTO و balini استفاده میکنیم.
ROTO:
شرکت صاحب نام و قدیمی آلمانی است که از بروزترین و معتبر ترین برندهای جهان به حساب می آید،تنوع بسیار بالای محصولاتش برای انواع درب و پنجره های کشویی،لولایی،محوری،لیفت و… خیال مجموعه حکمت را از هر جهت آسوده کرده و استفاده از متریال درجه یک و استاندارد در تولید محصولاتش وجه تمایز این مجموعه با دیگر برندهای آلمانی است.
برای پروفیل های خاص یا ابعاد خاص حتما از ROTO استفاده میکنیم چرا که میزان خدمات پس از فروش را به اندازه چشمگیری کاهش میدهد و هزینه های تحمیلی در پی نخواهد داشت.
روتو از برندهایی است که فعلا محصولات تقلبی با نام تجاری آن در بازار ایران موجود نشده و همین موضوع اعتماد بیشتری را به همراه دارد.
و اما یراق آلات بالینی(Balini) از برندهای با کیفیت و خوش قیمت ترکیه است که فقط برای ابعاد کوچک و یا پروفیل های اکونومی پیشنهاد میشود البته که از خیلی یراق آلات به نام که در کشور کار میشود معتبرتر و باکیفیت تر است.

در نهایت دقت کنید که درب و پنجره یکی از کالاهای بسیار پر مصرف ساختمان است ،پس برای آسایش و آرامش بیشتر حتما در انتخاب پروفیل خوب و یراق خوب دقت کنید تا یک درب و پنجره کامل را داشته باشید و سالها از استفاده آن لذت ببرید