آب بندی و هوابندی کامل درب و پنجره دوجداره ترمال بریک :

 

امروزه با وجود هوای آلوده و وجود گردو غبار در شهرها و کلان شهرها یکی از  مسائل بسیار حائز اهمیت، آب بند و هوابند بودن پنجره های ترمال بریک است. در صورت عایق نبودن پنجره ترمال بریک، اتلاف انرژی و ورود صدا، آزار دهنده خواهد بود و به علت نفوذ گرد و غبار به داخل واحد مسکونی هزینه‌های نظافت نیز افزایش خواهد یافت. در این پنجره ها به علت وجود لاستیک‌های آب بندی در تمامی نقاط پنجره عملیات آب بندی و هوا بندی به بهترین نحو صورت خواهد گرفت.

رنگ آمیزی و مقاومت بالای رنگ در پنجره دوجداره :

با توجه به این که آلیاژ آلومینیوم دارای سختی و مقاومت بالایی است شما می‌توانید از طیف نا محدود و متنوعی از رنگ‌ها بر روی این پنجره‌ها استفاده نمایید. استفاده از شیوه رنگ آمیزی الکترواستاتیک طول عمر رنگ‌آمیزی را بالا برده و رنگ پوشش شده بر روی پنجره ترمال بریک در برابر آفتاب، سرما، گرما، ضربه و خط و خش مقاوم خواهد بود. همچنین شما می توانید در درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک از خاصیت آنادایز بهره مند شوید که این به تنهایی بر روی پروفیل آلومینومی قابل اجراست و در سایر انواع پنجره‌ها امکان پذیر نیست.

انعطاف پذیری پروفیل آلومینیوم در پنجره ترمال بریک در برابر نرمال :

یکی از خاصیت‌های بسیار خوب در پنجره ترمال بریک امکان فرم دهی به پروفیل این پنجره است. این عملیات به صورتی انجام می‌گیرد که پس از آن پروفیل پنجره ترمال بریک سختی و مقاومت اولیه خود را حفظ خواهد کرد. بنابراین شما قادر خواهید بود پنجره هایی در حالت های چند ضلعی، هلالی و … تولید نمایید.

بها و ارزش پروفیل آلومینیوم ترمال بریک :

از آن جا که آلومینیوم از خانواده فلزات ارزشمند است در نتیجه می توان این محصول را در آینده، حتی در صورت عدم نیاز به عنوان یک کالای سرمایه ای محسوب کرد و امکان برگشت آن به چرخه تولید مجدد نیز وجود دارد.