تاریخچه حکمت

فرهنگ نوآوری حکمت از زمان تاسیس آن درسال1347،حکمت را به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان درب وپنجره کشور مبدل ساخته است،انجام بیش از2500 پروژه ساختمانی وهمکاری با بیش از 500 سازنده به نام کشور گواه این مسئله است.

1347 : شروع به کار

شروع به کار مجموعه حکمت درکارگاهی کوچک با پروفیل های عمومی،امکانات کم ولی با اهداف عالی

شروع به کار حکمت در سال 1347

1350

طراحی اولین لوگوی شرکت حکمت

شروع به کار حکمت در سال 1347

1360 : طراحی اولین پروفیل اختصاصی

طراحی اولین پروفیل اختصاصی توسط حاج علی اکبر اصغری،که نمای ظاهری درب وپنجره آلومینیوم را به نمای ظاهری درب وپنجره های آهنی شبیه می کند،چرا که مورد توجه سازندگان ومعماران سابق قرار بگیردوالبته با اقبال خوبی نیز مواجه شد.

شروع به کار حکمت در سال 1347

1362 : طراحی دومین پروفیل اختصاصی

طراحی دومین پروفیل اختصاصی توسط حاج علی اکبر اصغری که نمای ظاهری درب وپنجره آلومینیوم را به نمای ظاهری چوب نزدیکتر می کند. خراطی روی زهوارهای آلومینیوم تا آن روز دیده نشده بود البته اگر امکانات امروز بود ورنگ دکورال نیز موجود بود شباهت بسیار نزدیکی به چوب پیدا میکرد ولی همین که زهوارهای دور شیشه ودور لنگه درب مثل زهوارهای چوبی خراطی شده به نظر میرسید اتفاقی جالب برای سازندگان معماران قدیمی بود که مورد توجه قرار گرفت

طراحی اولین لوگو شرکت حکمت در سال 1350

1365 : طراحی اولین مقطع اختصاصی کشویی

طراحی اولین مقطع اختصاصی کشویی شرکت حکمت وتحول در پنجره های کشویی جای خود را برای مصرف کنندگان پیدا کرده بود ، فضا گیر نبودن و با پرده درگیر نشدن پنجره وجه تمایز قابلی بود که پنجره های لولایی جای خود را به پنجره های کشویی می دهد . اما آب بند نبودن ، نفوذ گردوخاک وصدای زوزه باد وخرابی قرقره ها به حدی آزاردهنده بود که مصرف کنندگان را در استفاده از پنجره های کشویی مردد می کرد، پدیده ای به نام A300 طراحی شد وبازار درب وپنجره را متحول کرد.

از درب وپنجره کشویی بدون قطره ای نفوذ آب،با به بکارگیری یراق آلاتی که خراب نمیشوند چون ساختار ساده ای دارند ، درزگیری زیبا وبدون استفاده از چسب های اضافه،استفاده از واشرها،ایجاد وکانال هدایت آب واستحکام بالای کنج لنگه درب وچهارچوب نظر مهندسین انبوه سازان ومعماران را کاملا برانگیخت وسطح توقع کاربر از پنجره بالا برد. مجموعه حکمت بعد از ارائه این سیستم که امروز با نام HS701 عرضه می شود توانست خود را بین رقبای خارجی مطرح کند و در مناقصات و انبوه سازی ها رقابت جدی داشته باشدوپیروز میدان باشد.

طراحی اولین مقطع اختصاصی کشویی در سال 1365

1370 : تولید یراق آلات با نام ایران حکمت

ضعف یراق آلات وخرابی مدام آنها باعث شده بو دکه استقبال عمومی نسبت به پنجره های آلومینیومی کم شود و اعتماد مردم بیشتر به پنجره های آهنی باشد، به همین منظورمجموعه حکمت برای راحتی مصرف کنندگان وجلب اعتماد مشتریان خود شروع به طراحی وتولید یراق آلات با کیفیت ایرانی کرد که دیری نگذشت بازار داخل تشنه مصرف این یراق آلات شود و بصورت عمومی در اختیارفروشندگان یراق آلات قرار گرفت.

تولید یراق آلات با نام ایران حکمت 1370

1375

طراحی 5 سیستم اختصاصی کشویی ولولایی با توجه به نیاز بازار ومشتریان والبته رفع نواقص مدل های قبلی

حکمت در سال 1375

1376 : تغییر لوگوی حکمت

تغییر لوگوی حکمت در سال 1376

1381 : ترمال بریک ، ایستادن مقابل هدر رفتن انرژی

آلومینیوم رسانای خوبی برای گرما و سرما است، به همین دلیل انتقال حرارتی دارد و باعث پرت انرژی می شود. در پروفیل ترمال بریک نمای بیرونی خارجی پروفیل به وسیله پلی آمید از نمای داخلی پروفیل جدا می شود و هدر رفت انرژی را به حداقل میرساند.

مجموعه حکمت از اولین شرکت های درب وپنجره در کشور بود که درب وپنجره های ترمال بریک را به بازارعرضه کرد.

تولید ترمال بریک توسط شرکت حکمت در سال 1381

1385 : راه اندازی خط تولید درب وپنجره UPVC

عموم سازندگان ساختمان بعد از انجام پروژه مربوطه، واحدهای ساخته شده را به فروش می رسانند و الزاما سازنده ساختمان مصرف کننده درب وپنجره ها نیست. همین امر باعث شد تا کارت گارانتی طراحی شود و دراختیارمصرف کنندگان درب وپنجره ها قرار گیرد تا درصورت بروز مشکل احتمالی بتوانند مستقیم با شرکت در تماس باشند واز بهترین خدمات بهره مند شوند.

این فرآیند جدای از امنیت خاطری که برای مشتریان به وجود آورد سبب شد تا نواقص احتمالی پروفیل ها ویراق آلات در طولانی مدت مورد بررسی قرارگیرد و بر کیفیت محصولات افزوده شود.

راه اندازی خط تولید درب وپنجره UPVC در سال 1385

1387 : اولین ارایه کننده کارت گارانتی درب وپنجره

عموم سازندگان ساختمان بعد از انجام پروژه مربوطه، واحدهای ساخته شده را به فروش می رسانند و الزاما سازنده ساختمان مصرف کننده درب وپنجره ها نیست. همین امر باعث شد تا کارت گارانتی طراحی شود و دراختیارمصرف کنندگان درب وپنجره ها قرار گیرد تا درصورت بروز مشکل احتمالی بتوانند مستقیم با شرکت در تماس باشند واز بهترین خدمات بهره مند شوند.

این فرآیند جدای از امنیت خاطری که برای مشتریان به وجود آورد سبب شد تا نواقص احتمالی پروفیل ها ویراق آلات در طولانی مدت مورد بررسی قرارگیرد و بر کیفیت محصولات افزوده شود.

اولین ارایه کننده کارت گارانتی درب وپنجره در سال 1387

1388 : نمایشگاه دایمی حکمت

تهیه نمایشگاه دایمی در یکی از بهترین نقطه پایتخت به منظور ارائه بهترین شوروم به مشتریان تا امکان انتخاب و بررسی دقیق مقاطع برایشان فراهم آید.

1389 : تغییر لوگوی حکمت

تغییر لوگوی حکمت در سال 1389

1392 : حکمت، مجموعه ای کامل برای سلایق خاص و سازندگان وسواسی

حکمت، مجموعه ای کامل برای سلایق خاص و سازندگان وسواسی ، طراحی بالغ بر30 مقطع درب وپنجره آلومینیوم که در حالت های مختلف بازشو استفاده میشود و تسلط متخصصین با تجربه و کار بلد مجموعه حکمت طراحی واجرا شده.

تعامل با بزرگترین و معتبرترین شرکت های یراق آلات اروپایی از جمله Roto ، Tovic ، Master و... که طیف قیمتی متفاوتی دارند واین امر انتخاب را برای مشتریان راحت تر میکند.

استفاده ازپروفیل های UPVC مختلف اما با کیفیت برای جوابگویی به نیاز مشتریان

مجموعه حکمت از ابتدای ورود تکنولوژی UPVC به کشور به دنبال ارتباط با شرکت های معتبر تولیدپروفیل ویراق آلات اروپایی بوده چرا که کیفیت یراق آلات وپروفیل های UPVC درطولانی مدت خود را نشان میدهد وباعث خدشه دار شدن یا نشدن نام حکمت میشود. حکمت رضایت مشتریان برایش خیلی مهم است وبرای همین موظف به تحقیق مفصل در این باره بوده درنهایت با تهیه خط تولید وماشین آلات معتبر وقرارداد با شرکت LG که پرفروش ترین پروفیل در اروپا وآسیا بوده و یراق آلات Schuring آلمان فعالیت خود را در تولید درب وپنجرهUPVC شروع کردوامروز با برندهای معتبر ومختلف داخلی وخارجی در حال فعالیت است.

1396 : تولید خط تولید پروفیل ورنگ الکترواستاتیک

عملیات تولید پروفیل را با دستگاه پرس اکستروژن 18اینچ وبا قدرت 2500تن به همراه میز تمام اتومات 42متری شروع کرد.

خط رنگ مجموعه حکمت نیز محصول کمپانی Sames فرانسه بوده که یکی از برترین سازندگان سیستم رنگ دردنیا میباشد.مجموعه حکمت می تواند در یک شیفت کاری ماهانه 100 تن پروفیل و500 تن رنگ را به بازارمشتریان خود عرضه کند.

تولید خط تولید پروفیل ورنگ الکترواستاتیک توسط حکمت در سال 1396

نوشته‌های تازه

تماس با حکمت

تهران - خیابان اندرزگو - نبش کوچه حسینی - پلاک 38

Phone: 22201220

Fax: 22210368