ما درمجموعه حکمت بیش از ۲۰ سال هست که داریم پنجره دو حالته ارایه میکنیم.

پنجره های پرکاربردی که به دلیل مزیت زیادی که دارند ۳ نوع پنجره ی مختلف در یک پنجره گنجانده میشود که عبارتند از پنجره راست باز شو یاچپ بازشو وبالاباز شو یاهمان کلنگی.

یراق دو حالته امنیت بالایی دارد و چون دورتا دور لنگه بازشو را در برمیگیرد به راحتی بسته و کیپ میشود.

پنجره دو حالته برای رد و بدل شدن هوا به صورت کلنگی از بالا باز میشود و برای پرده و چیدمان داخلی مزاحمتی ندارد و در صورت نیاز به شکل لولایی باز میشود،به همین دلیل از آنها میتوان در سرویس های بهداشتی،آشپزخانه یا فضایی که پرده درآن وجود دارد استفاده کرد.

این پنجره ها عایق بندی خوبی هم نسبت به صدا و حرارت دارند و نسبت به پنجره های کشویی گزینه مناسب تری برای مکان های شلوغ،مانند خانه های کنار اتوبان میباشد.

نوع عملکرد این پنجره ها به این صورت هست که اگر دستگیره را ۹۰درجه بچرخانید این امکان را دارید که پنجره خود را به سمت راست یا چپ باز کنید و با گردش ۱۸۰ درجه ای دستگیره به صورت کلنگی یا بالا بازشو عمل میکند.

همین سیستم ساده باعث شده که کاربرد این نوع از پنجره ها بسیار زیاد شود.

یکی دیگر از مزایای پنجره دو حالته که میتوان به آن اشاره کرد،نظافت راحت و بی دردسر آن است که شما با باز کردن کامل پنجره میتوانید قسمت خارجی آن را به راحتی تمیز کنید. شرکت حکمت نیز سعی میکند پنجره های آلومینیومی دو حالته را با بهترین کیفیت و سیستم اختصاصی خدمت شما ارایه کند،در ضمن پنجره هایمان را هم ۳ سال گارانتی میکنیم تا خیال مصرف کننده کاملا راحت باشد.

ممنون از همراهی شما

شرکت حکمت