پروژه‌ی بهشتی مهندس کاشانی

یکی دیگر از پروژه‌هایی که ما در شرکت حکمت برای پروژه‌ی مهندس ثاقب افتخار تولید پنجره را داشتیم، پروژه‌ی خیابان بهشتی ایشان است. این ساختمان زیبا در یکی از فرعی‌های خیابان صابونچی در خیابان بهشتی واقع شده.

خیابان شهید بهشتی یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین خیابان‌های تهران به حساب می‌آید.

خیابان اصلی و کوچه‌های فرعی این منطقه پر است از دفاتر شرکت‌های مختلف تجاری، اقتصادی و بازرگانی. از طرفی، عباس‌آباد محله‌ای قدیمی می‌باشد که ساکنین آن به راحتی حاضر به ترک آنجا نیستند و از زندگی در آن منطقه لذت می‌برند.

در کل می‌توان آنجا را منطقه‌ای تجاری – مسکونی نامید که بورس اتفاقات و معاملات مختلف است.

طبیعی است برای ساخت مجموعه‌ای کاربردی و کامل باید شناخت کامل از منطقه داشت و بررسی دقیق بر زیر ساخت‌های منطقه انجام داد.

شرکت دفینه، مجموعه‌ای کهنه‌کار در عرصه‌ی ساختمان هستند که وجه تمایزشان با دیگر سازندگان، به روز بودن ودقت در جزئیات است؛ مجموعه‌ای که برای انتخاب تک‌تک متریال‌ها، مدت‌ها مطالعه و بررسی می‌کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

در سال ۱۴۰۰ پروژه‌ای در هفت طبقه و یکی از بهترین لوکیشن‌های خیابان بهشتی توسط مجموعه‌ی دفینه بنا شد؛ و قرار بود آرامش و آسایش را در منطقه‌ای شلوغ به ساکنین هدیه کند. به همین منظور وظیفه‌ی ساخت پنجره‌های این پروژه به شرکت حکمت محول شد.

ما سیستم لولایی H602 با رنگ طوسی سمباده‌ای را برای این پروژه در نظر گرفتیم تا پروفیل‌های فلت یا رنگی مینیمال، در کنار سنگ‌های سفید تراش خورده و نرده‌های فلزی، مجموعه‌ای از زیبایی و سادگی را رقم بزنند.

با استفاده از پنجره‌ها در ابعاد بزرگ، نور طبیعی بیشتری به داخل واحد راه پیدا می‌کند. همچنین استفاده از یراق‌آلات ROTO آلمان خیال ما و مجموعه‌ی دفینه را از بابت نفوذ گرد و غبار و هدر نرفتن انرژی آسوده کرد.

علاوه بر همه‌ی این‌ها، دلیل دیگر اطمینان خاطر مصرف‌کنندگان ما از محصولات حکمت، گارانتی سه ساله‌ی بدون قید و شرط و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله‌ای است که در اختیارشان می‌گذاریم.