درب و پنجره آلومینیوم حکمت

درب و پنجره آلومینیوم ، یکی از تولیدات بسیار ارزشمند شرکت حکمت می باشد. ما سازنده در و پنجره آلومینیومی با بهترین کیفیت در ایران هستیم. ساخت انواع در و پنجره آلومینیوم نرمال و همین طور انواع در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، مهم ترین تخصص ماست.

چرا درب و پنجره آلومینیومی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؟

آلومینیوم رایج ترین و بهترین متریال، در ساخت پروفیل های درب و پنجره می باشد. آلومینیوم از حدود ۸۰ سال پیش تا کنون، در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است.

آلومینیوم فلزی می باشد که مهم ترین خاصیت آن نرم بودن و سبک بودن آن می باشد. به دلیل نرمی، می تواند به خوبی شکل بپذیرد. رنگ آلومینیوم نقره ای بوده و به خاطر اینکه دچار زنگ زده شدن نمی شود، بسیار خوب می تواند در ساخت در و پنجره آلومینیومی مورد استفاده قرار بگیرد.

به خاطر ویژگی ها خاص آلومینیوم، در و پنجره های آلومینیومی بسیار در صنعت ساختمان پر طرفندار می باشد. شما می توانید انواع یراق آلات با رنگ های متفاوت را برای درب و پنجره های آلومینیومی به کار گیرید.

همچنین قابلیت انعطاف آلومینیوم، این امکان را فراهم ساخته که برای باز و بسته شدن آن ها نیز، مدل های مختلفی وجود دارد. در واقع شما می توانید با فرم های مختلف، یک درب و پنجره آلومینیوم را باز یا بسته کنید.

مزیت های درب و پنجره های آلومینیومی

مقاوم در برابر رطوبت

درب و پنجره های آلومینیومی بسیار در برابر رطوبت مقاوم هستند و دچار زنگ زدگی نمی شوند.

آزادی در انتخاب انواع یراق

استفاده از یراق آلات متفاوت برای درب و پنجره آلومینیوم، راحتی و امنیت بیشتری به کاربر می دهد.

ماندگاری رنگ بالا

درب و پنجره های آلومینیوم با داشتن رنگ الکترواستاتیک، ماندگاری بسیاری بالاتری دارد.

تنوع در نوع باز شو

درب و پنجره آلومینیومی به دلیل تنوع نوع باز شدن و رنگ، دامنه انتخاب را به هر سلیقه ای می دهد.

قابلیت بازیافت

آلومینیوم از جنس طبیعت می باشد و با طبیعت سازگار است. درب و پنجره آلومینیومی قابل بازیافت بوده و طبیعت را دچار بحران نمی کند.

قابلیت استفاده به عنوان عایق

به دلیل قابلیت نصب شیشه های دو جداره و سه جداره، از این لحاظ می تواند به عنوان یک عایق استفاده گردد.

انواع در و پنجره آلومینیوم

امروزه انواع مختلفی از درهای آلومینیومی و پنجره های آلومینیومی در بازار موجود است. دو نوع آن بسیار در بازار مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل تفاوت آن ها، استفاده از پروفیل های مختلف در آن ها می باشد.

دو نوع کلی از درب و پنجره های آلومینیومی که امروز استفاده می شود، شامل درب و پنجره آلومینیوم ساده و در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک می باشد.

مدل اول با نام پنجره آلومینیومی نرمال نیز شناخته می شود. نام انگلیسی آن در واقع Normal Aluminium می باشد. پروفیل تشکیل دهنده در و پنجره های آلومینیومی نرمال پروفیل های کرونت و همین طور پروفیل های ST می باشد. (مزایا و معایب آن در مقاله ای جداگانه)

مدل بعدی بسیار رایج درب و پنجرهای ساخته شده از آلومینیوم، در و پنجره ترمال بریک می باشد. برعکس مدل نرمال، درب و پنجره ساخته شده ترمال بریک، در برابر سرما و گرما عایق می باشد.

در واقع مدل ترمال بریک، از یک متریال خارجی برای جدا کردن لایه خارجی با داخلی در یا پنجره، بهره برده است.

درب و پنجره نرمال

درب و پنجره نرمال لولایی

درب و پنجره ترمال بریک

درب و پنجره ترمال بریک

محصولات درب و پنجره آلومینیومی نرمال

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

محصولات درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

درب و پنجره نرمال کشویی

درب و پنجره نرمال کشویی HS603

تشریح خاصیت های مهم درب و پنجره آلومینیومی

در ساخت درب و پنجره از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آن ها، ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشند.

همانگونه که در بالا به صورت خلاصه شرح داده شد، آلومینیوم دارای خواص بسیار استثنایی می باشد. همین امر باعث شده که در ساخت درب و پنجره، از آلومینیوم بسیار استفاده گردد.

نکته بسیار مهم در مورد درب آلومینیوم و همین طور پنجره آلومینیوم، سازگاری آن ها با آب و هوای غیر مساعد می باشد. به دلیل خاصیت زنگ نزدن شما می توانید انواع درب و پنجره های آلومینیومی را در مناطق مختلف آب و هوایی استفاده کنید.

به دلیل جنس خاص فلز آلومینیوم، می توان انواع در و پنجره آلومینیوم اختصاصی را تولید کرد. هر کدام از آن ها می تواند هم بسیار زیبا باشد و در عین ظرافت دارای مقاومت و همین طور استحکام بسیار بالا باشد.

یکی دیگر از مزایای عالی یک در آلومینیومی یا پنجره آلومینیومی، ضد اشتعال بودن آن می باشد. این باعث شده که استفاده از آن در صنعت ساختمان بسیار رایج شود.

شما می توانید حتی به عنوان عایق از آن در ساختمان استفاده کنید. از دیگر نکات شاخص در مورد انواع در ها و پنجره های آلومینیومی، قابلیت بازیافت آن ها می باشد. به طوری که به راحتی در نخاله های ساختمانی می توان آن ها را مورد بازیافت قرار داد.

وزن بسیار سبک آلومینیوم باعث می شود که درب و پنجره های آلومینیوم، بسیار سریع نصب شوند. به دلیل سبک بودن، فرآیند نصب آن ها بسیار آسان می باشد.

شکل ظاهری پروفیل درب و پنجره های آلومینیومی، بسیار متفاوت است. نماهای پهن، باریک، فلت یا منحنی آن ها، به درهای آلومینیومی و پنجره های آلومینیوم، روح می بخشد. برای همین انتخاب آن را برای کسانی که سخت پسند هستند، راحت تر می کند.

در قسمت زیر این از عکس استفاده شده که متاسفانه نمی دانستم کدام عکس ها باید انتخاب شوند. در جلسه با آقای اصغری برای آن عکس انتخاب کنید.

چرا باید درب و پنجره آلومینیومی حکمت را انتخاب کنید؟

شرکت حکمت در طول نیم قرن سابقه، پروژه های متعددی را در زمینه درب و پنجره های آلومینیومی به اجرا درآورده است. لیست زیر تنها بخشی از این پروژه ها در سطح کشور می باشد.