پنجره دوجداره:

امروزه پنجره دوجداره یکی از پرفروش ترین مدل های پنجره آلومینیومی میباشد که با طراحی و معماری های امروزی سازگاری زیادی دارد.
سبک‌های معماری و طراحی های دکوراسیون داخلی موجب شده که مدرن بودن پنجره به یک سبک طراحی خاص اشاره کند.

در این نوع طراحی، شما با یک ظرافت بی‌همتا روبرو می‌شوید و بهتر است بدانید که در ابتدا طراحی و زیبایی و خاص بودن پنجره و سپس امنیت و عایق بودن پنجره نظر شما را جلب خواهد کرد.

مزایای پنجره دوجداره آلومینیومی:
اگر به دنبال طراحی مدرن و پنجره خاص و سبکی نو هستید قطعا پنجره دوجداره آلومینیومی نظر شما را جلب خواهد کرد چرا که شما میتوانید در اندازه های بزرگ و کوچک و با نوع بازشو های متفاوت این پنجره ها رو داشته باشید،این خود یک نکته کلیدی برای یک انتخاب و خرید است.
در معماری و سبک طراحی امروزه هر چه فریم پنجره باریک تر باشد پنجره دوجداره مدرن تر به نطر میرسد حتی برای تابش و ورود نور طبیعی به داخل خانه حتنا باید فریم پنجره باریک تر باشد تا بتوان از نور طبیعی استفاده کرد که حتی در مصرف انرژی نیز تاثیر بسیاری دارد.
از ویژگی پنجره های آلومینیومی باید ذکر کرد که هیچ گونه متورم شدن و ترک خوردگی در برابر گرما و سرما ندارند.
طراحی خلاقانه و بسیار مدرن پنجره‌های آلومینیومی را در کنار قابلیت انعطاف‌پذیری بالای آن نباید از یاد ببرید.
درسبک زندگی مدرنیته و امروزی، اتلاف انرژی بیشتر به چشم می‌آید،به همین دلیل، پنجره دوجداره مدرن به‌خاطر داشتن شکست حرارتی می‌تواند از جریان انرژی گرمایی که از یک ماده رسانا به ماده دیگر منتقل می‌شود، جلوگیری کند.
همین سبب میشود کیفیت حفظ انرژی در فضا باقی بماند.
ما در شرکت حکمت تلاش میکنیم تا خواسته های شما رو بر اساس آنچه که مد نظرتون هست از یک درب و پنجره مدرن بر آورده کنیم و حتی برای شما به صورت اختصاصی قالب ها و پروفیل های مخصوصی طراحی کنیم و هر آنچه شما نیاز داشته باشید رو میتونید از ما تهیه کنید