عوامل موثر بر قیمت ساخت در و پنجره آلومینیومی
عوامل متفاوتی در هزینه تمام شده ساخت درب و پنجره تاثیر می گذارند.

در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی، پروفیل آلومینیوم مصرفی، شیشه به کار رفته و ابزارالات دیگر بر هزینه و قیمت محصول تاثیر میگذارند.
همچنین اجرت سازنده و نصاب هم باید در نظر گرفته شود. قیمت پنجره آلومینیومی مثل باقی محصولات تولیدی اگر عمده ساخته و تولید شود، شامل تخفیف ها و آفر هایی میشود که در نهایت قیمت ارزان تری خواهد داشت.

از عوامل موثر بر قیمت در و پنجره آلومینیوم میشود به سبکی پروفیل هم اشاره کرد.
استحکام بالا و سبکی یکسری از پروفیل های آلومینیوم و زیبایی آن باعث شده که در و پنجره آلومینیوم گزینه مناسب تری نسبت به پنجره های پی وی سی در ساختمان باشد.
امروزه با تولید سیستم های جدید آلومینیوم مثل «ترمال بریک» که عایق بندی بهتری در برابر سرما،گرما،دما و … دارند و هم خاصیت رنگ بندی متفاوت دارند به طوری که شما میتوانید نمای بیرون و داخل پنجره را به طور متفاوت رنگ بکنید و از دو رنگ در یک در و پنجره آلومینیومی استفاده کنید. با ظهور سیستن های جدید و متریال با کیفیت مجدد آلومینیوم را به یکی از پرکاربردترین متریال های ساخت در و پنجره تبدیل شد.

حالا با ما همراه باشید تا دیگر موضوعات و مواردی که بر روی قیمت درب و پنجره تاثیر گذار هساند رو با هم بررسی کنیم.

همونطور که توضیح دادیم وزن پروفیل تاثیر گذار ترین عامل روی قیمت درب و پنجره است.
در دومین مرحله باید به یراق آلات به کار رفته در درب و پنجره هم اشاره کرد که تاثیر گذاری زیادی روی قیمت نهایی دارند.

یراق آلات
نوع وتعداد یراق الات استفاده شده در دربها و پنجره ها نیز بر قیمت درب و پنجره دو جداره آلومینیومی تاثیرگذار است. هزینه وسایلی مانند لولا، دستگیره با توجه به برند و شرکتی که آن ها را تولید کرده است، فرق دارد

نوع شیشه نیز در
قیمت تمام شده تاثیر گذار است.
شیشه ها نیز از انواع مختلفی برخوردارند که بسته به نوع و کیفیت شیشه و همچنین دوجداره یا سه جداره بودن آن ها،سکوریت یا لمینت بودن شیشه در بهای تمام شده تاثیر گذار است.

و در آخر به هزینه نصب باید اشاره کنیم که ما در مجموعه حکمت تیم حرفه ای نصب رو در اختیارتون قرار میدیم که باعص میشه هزینه ی نصب کمتری نسبت به جاهای دیگه پرداخت کنید.
باید اشاره کنم که شرکت حکمت سه سال گارانتی بی قید و شرط داره و هر مشکلی که برای در و پنجره هاتون پیش بیاد در سریع ترین زمان ممکن نصاب های مجموعه برای رفع مشکل شما خواهند آمد.